• Парка NIKE (Чорно червона)

  Парка Nike зимова  - довга тепла куртка 
  Стать: Чоловічі Стиль: Повсякденний Сезон: Осінь-Зима Країна-виробник: В'єтнам Тип коміра: Капюшон Тип застібки: Блискавка
  1 250,00 грн
  Подробнее
 • Чоловіча парка NIKE (Червона)

  Стать: Чоловічі Стиль: Повсякденний Сезон: Осінь-Зима Країна-виробник: В'єтнам Тип коміра: Капюшон Тип застібки: Блискавка
  1 062,50 грн 1 250,00 грн -15%
  Подробнее
АКСЕСУАРИ

Аксесуар (фр. Accessoire від лат. Accessorius - «додатковий») - необов'язковий предмет, супутній чому-небудь; приналежність чого-небудь. Може поліпшити, прикрасити або доповнити будь-що. Вважається, що вся справа в дрібницях, як не дивно, але саме аксесуар формує стиль, тому це дуже важлива частина будь-якої справи, а тим більше - гардероба.

АКСЕСУАРИ  Є 2 продукти.

підкатегорії

 • Рукавички

  Рукавички - вид одягу для кистей рук, на відміну від рукавиць - з відділеннями для кожного пальця.

  Рукавичками користувалися ще в Стародавньому Єгипті, де вони були символом високого положення. Найдавніші рукавички були виявлені археологами в гробниці єгипетського фараона Тутанхамона. Спочатку їх робили без чохлів для пальців, тобто як мітенки, і вони використовувалися для захисту рук під час їжі, а також при стрільбі з лука. В середні віки лицарські обладунки обов'язково включали в себе рукавички; спочатку вони були продовженням рукавів кольчуги, потім стали виготовлятися окремо. Коли з'явився латний обладунок, до кольчужної рукавичці стали з тильного боку кисті кріпити латну пластину, що захищала кисть і пальці. Особливі рукавички з товстої шкіри, з широкими крагами, надягали під час соколиного полювання.

  Роль рукавичок була також символічна, вони виконували певну соціальну функцію, як знаки відмінності. У Середньовіччі рукавички, разом з аметистовим перснем і особливим посохом вручали людині, призначеного на посаду єпископа, як знак його влади. Дами дарували кавалерам рукавичку в знак любові; такий подарунок було прийнято прикріплювати до головного убору, воїнам вручали рукавички при посвяченні в лицарі Загальновідомо, що рукавички використовували для виклику на поєдинок (до сих пір вислів «кинути комусь рукавичку» існує в багатьох європейських мовах, в тому числі і в російській) . Разом з тим вітатися з ким-небудь, не знявши рукавички, вважалося непристойним. В церкви теж належало знімати рукавички (таке правило зберігається в католицьких храмах і зараз).

  У XII столітті спочатку в Італії, а потім у Франції виникли цеху ремісників-перчаточников, чиє ремесло стало дуже почесним, а рукавички - предметом розкоші.

 • Бафф

  Бафф - загальна назва головного убору у вигляді прошитого шарфа

  Бафф (Buff) - це багатофункціональний головний убір, призначений для захисту від несприятливих природних факторів: вітру, сонця, холоду і пилу. Сама назва головного убору «Баффі» є ім'ям прозивним і походить від назви американської компанії Buff®, яка перша представила цей продукт світу в 1992 році. Сьогодні Баффі називають ціле сімейство головних уборів: бандани, косинки, піратки і інші.

  Як носити Бафф?
  Правильна відповідь: як душа забажає. Баффі можна використовувати в якості шапки, шарфи, бандани, балаклави, маски на обличчя, пов'язки на лоб від поту, піратки. Дівчата носять Баффі також в якості діадеми, косинки або навіть гумки для волосся.

  Тим, хто любить покататися в прохолодну або вітряну погоду, Баффі однозначно потрібен. Річ незамінна!

Відображення 1 - 2 з 2 пунктів
Відображення 1 - 2 з 2 пунктів

Знижки

Теги

Facebook